ویزیت غیرحضوری

1 ضوابط و مقررات
2 ثبت مشخصات بیمار
3 تایید مشخصات بیمار
 • نحوه ثبت نام ویزیت غیر حضوری:

  ۱)با هر شماره موبایلی که ثبت می‌کنید، با همان شماره موبایل باید جهت ویزیت غیرحضوری از طریق واتساپ اقدام نمایید.
  ۲) اگر برای شخص دیگری که واتساپ ندارد، می‌خواهید ویزیت غیر حضوری انجام دهید، شماره موبایل خودتان را وارد نمایید، اما مشخصات کد ملی و نام و نام خانوادگی خود بیمار را در فرم ویزیت غیر حضوری وارد نمایید.
  ۳) تمام نسخه‌ها فقط به نام بیمار ثبت شده ارائه می‌شود.
 • 1)ویزیت به صورت متنی و مبتنی بر بستر ارتباطی واتسآپ می‌باشد.
  2)هزینه ویزیت به هیچ عنوان قابلیت عودت ندارد.
  3)مدت زمان پاسخگویی توسط دکتر میرصادقی بعد از ارسال کامل مدارک و شرح حال، در اولین فرصت خواهد بود و حداکثر در ظرف ۴۸ ساعت انجام می‌شود.
  4)هیچ نوع ویزیتی در رابطه با جراحی‌های افزایش طول و سایز آلت به صورت غیر حضوری انجام نمی‌شود.
  5)در ویزیت غیر حضوری نسخه‌ برای بیمار از طریق واتساپ ارسال می‌شود و هیچ نسخه‌ای با پیک یا پست به جایی ارسال نمی‌شود.
  6)در بعضی موارد از نظر پزشکی نیاز به انجام اقدامات تکمیلی مانند سونوگرافی یا آزمایش برای شروع درمان می‌باشد که بیمار باید این آزمایشات را انجام دهد و مجدداً پیگیری نماید.
  7)مواردی از بیماری‌ها نیازمند معاینه پزشکی است که این بیماران به معاینه در مطب ارجاع داده می‌شوند.
  8)شما درخواست ویزیت غیر حضوری دکتر میرصادقی جراح کلیه و مجاری ادراری و ارولوژیست را دارید. ایشان پاسخگوی مشکل و بیماری شما در زمینه تخصصی خودشان هستند.
  9)اساس علم پزشکی و درمان بیماری‌ها، رسیدن به تشخیص صحیح و درمان بر اساس آن می‌باشد. هدف از ویزیت غیر حضوری فقط تجویز دارو نیست.
  10)هزینه ویزیت در صورت مرتبط نبودن بیماری با تخصص دکتر میرصادقی، عودت داده نمی‌شود.
  11)برخی از علائم بیماری‌ها می‌تواند مشترک باشد. بدون انجام بررسی تکمیلی و معاینه امکان اظهار نظر علمی نیست.
  12)بعضی از علائم باید اورژانسی توسط پزشک معاینه شوند مانند درد بیضه شدید در پسر بچه. در این موارد با تشخیص دکتر میرصادقی باید معاینه اورژانسی در اسرع وقت توسط پزشک انجام شود، هیچ گونه تجویزی علمی نیست. باید حضوری به مراکز درمانی مراجعه کنید.
  13)کد رهگیری و هزینه پرداختی فقط برای بیمار با مشخصات ثبت شده معتبر هست و امکان تغییر مشخصات بیمار بعد از پرداخت هزینه وجود ندارد.
  14)هر بار پرداخت ویزیت و دریافت کد رهگیری فقط برای یک جلسه ویزیت غیرحضوری می باشد که به تجویز دارو یا انجام اقدامات تشخیصی تکمیلی مثل سونوگرافی یا ارجاع جهت معاینه منتهی می‌شود.
  15) هدف از این سیستم ویزیت آنلاین ، کاهش مراجعات حضوری به جهت کاهش ارتباط اجتماعی بین افراد در جامعه و کمک به بیماران با عدم امکان دسترسی به مطب هست.

  پس بیماران محترم برای نوشتن مجدد نسخه در دفترچه به مطب دکتر میرصادقی مراجعه نکنید. طبق شرایط اعلام شده تصویر نسخه برای بیماران با واتس اَپ ارسال می شود و اگر اصرار به نوشته شدن نسخه در دفترچه خود دارید از سیستم نوبت حضوری و ویزیت در مطب استفاده کنید. از نوشتن نسخه ی مجدد برای بیماران ویزیت آنلاین معذوریم.
  16) اگر از بیماران ویزیت شده در مطب دکتر میرصادقی هستید و برای ادامه درمان قرار بوده بعد از مدتی جهت ویزیت مجدد به مطب مراجعه نمایید ، جهت ویزیت از سرویس ویزیت غیر حضوری استفاده نکنید مگر اینکه از طریق واتس اَپ مطب پیگیری کرده باشید و به شما گفته شده باشد که می توانید از ویزیت آنلاین هم استفاده نمایید. پرونده قبلی بیماران در ویزیت آنلاین در دسترس دکتر میرصادقی نیست.